RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Глава держави: Створення робочих місць - головне завдання влади

Створення робочих місць - одне з головних завдань влади. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час зустрічі з головою Тернопільської обласної адміністрації Валентином Хоптяном.

«Серйозні завдання сьогодні перед краєм. Одне із найголовніших - це створення робочих місць із нормальною, в перспективі, європейською заробітною платою», - сказав В.Хоптян, розповідаючи про питання, які обговорювалися під час зустрічі з Главою держави.

Він зазначив, що для реалізації цієї мети необхідно залучати інвестиції, будувати сучасні підприємства, «які виробляли б конкурентоспроможну продукцію, яка реалізовувалася б на європейських і на світових ринках».

Голова Тернопільської ОДА також доповів Главі держави про результати роботи області в минулому році. Зокрема, щодо економічного, соціального розвитку, реалізації соціальних ініціатив Президента.

«В області є ціла низка позитивних зрушень. Область динамічно розвивається в економіці. І я хочу сказати, що за 3 роки область із 26 місця за рейтинговими показниками закріпилася в десятці. Це добре, і сьогодні головне - продовжити», - резюмував він.

(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.