RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Президент підписав доручення за результатами засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів

За результатами чергового засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів Президент України Віктор Янукович підписав доручення, підготовлене спільно з Кабінетом Міністрів та Координаційним центром з упровадження економічних реформ, з урахуванням додаткових пропозицій членів Ради, що надійшли до Адміністрації Глави держави.

Про це повідомив Радник Президента України - Керівник Головного управління з питань міжнародних відносин, виконавчий секретар Ради Андрій Гончарук.

За його словами, документ покликаний сприяти подальшому вдосконаленню державних механізмів з метою поліпшення інвестиційного клімату в Україні та залучення якомога більшого обсягу іноземних інвестицій в економіку нашої держави.

Реалізація вказаного доручення забезпечуватиметься відповідальними виконавцями у взаємодії з фахівцями тематичних робочих груп Ради («Банківські та фінансові послуги», «Високі технології та електронне урядування», «Енергетика», «Інтелектуальна власність», «Промислове виробництво та розвиток інфраструктури», «Сільське господарство»). «Секретаріат Ради здійснюватиме постійний моніторинг цього процесу», - запевнив А.Гончарук.

«Успішна імплементація доручення сприятиме прискоренню впровадження економічних реформ у банківській та енергетичній галузях; вирішенню нагальних проблемних питань, що стримують ефективний розвиток економіки України, зокрема у сфері земельних та майнових правовідносин», - підсумував він.

(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.