RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Держбюджет на 2014 рік має враховувати необхідне фінансування для проведення реформ - Віктор Янукович

Робота над проектом Державного бюджету на 2014 рік має відбуватися з урахуванням подальшої реалізації економічних реформ, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Впевнений, що Уряд і народні депутати під час роботи над Державним бюджетом на 2014 рік мають зробити правильні висновки з тих бюджетних негараздів, які ми мали цього року», - сказав він під час виступу на відкритті третьої сесії Верховної Ради сьомого скликання.

«Нарощування обсягу державних інвестицій стане потужним імпульсом для економічного зростання, а також сприятиме модернізації господарського комплексу», - зазначив Віктор Янукович.

Крім того, він підкреслив, що місцеве самоврядування має отримати надійну фінансову основу, «оскільки більшість важливих поточних проблем громадян вирішується саме на місцевому рівні».

На переконання Глави держави, особливу увагу варто приділити підвищенню прозорості державних фінансів, забезпеченню цільового використання бюджетних коштів та оптимізації структури соціальних видатків.


(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.