Віктор Янукович: Назріла необхідність якісно нової ролі держави в управлінні економічними процесами - Рада голів держадміністрацій RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоПублікаціїБлогКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯВіктор Янукович: Назріла необхідність якісно нової ролі держави в управлінні економічними процесами

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності підвищення якості ролі держави в управлінні економічними процесами. Про це Глава держави заявив під час виступу на відкритті третьої сесії Верховної Ради України сьомого скликання.

«Хочу особливо наголосити: завдання уряду в ринковій економіці не вичерпуються лише збиранням податків і перерозподілом коштів. Потрібно вибудовувати умови для розвитку бізнесу, сприятливий інвестиційний клімат, впроваджувати фінансові інструменти зростання», - сказав Віктор Янукович, додавши, що ці дії мають реалізовуватися й на регіональному рівні.

Президент також закликав парламент та уряд реалізувати стратегію імпортозаміщення, допомагати українським експортерам виходити на нові ринки. «Закликаю Верховну Раду та Уряд реалізувати стратегію імпортозаміщення. І акцент тут треба робити не на підвищенні митних ставок, а на посиленні стимулів для національного виробника», - сказав він.

Глава держави також доручив Уряду розширити складову стратегічного планування в економіці задля передбачення економічних загроз та завчасної підготовки до їх нейтралізації.


(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.