RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» У роботі Уряду над програмою розвитку економіки є як недоліки, так і здобутки - Віктор Янукович

Робота Уряду над програмою розвитку економіки триває в непростих умовах, пов’язаних як зі світовою економічною кризою, так і з надто високими цінами на газ. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час інтерв’ю українським телеканалам.

«Якщо б я вам сказав, що я цілком задоволений, я був би несправедливий. Сказати, що я взагалі незадоволений, також було б несправедливо», - сказав він.

За словами Віктора Януковича, в Україні попри світову кризу поступово зростає ВВП. «І найголовніше, що у нас зростає заробітна плата і пенсії», - зазначив він.

Президент зазначив, що за три роки пенсії в Україні зросли на 42,4%, а рівень заробітної плати - на 59%.

Водночас Президент підкреслив, що в діяльності органів влади є прорахунки, пов’язані з некомпетентністю керівників окремих міністерств і відомств та місцевих керівників. «Не вистачає компетентності, не хочуть вчитися. Є, як кажуть, застій, і це дуже погано», - розповів він.

Глава держави нагадав, що після парламентських виборів 2012 року склад Уряду оновився на третину. «Тобто, підхід дуже жорсткий. Мені навіть інколи незручно, коли є телекамери, і я провожу будь-які наради, робити в жорсткій формі зауваження урядовцям, але по-іншому не можна», - сказав Президент.

«Безумовно, всі недоліки, які сьогодні є в тому чи іншому напрямі, там, де страждають від чогось люди, там, де не вистачає, як кажуть, у чиновників уваги до людей, це провина влади. І я з себе не знімаю цієї відповідальності», - додав Віктор Янукович.

Президент дав інтерв’ю тележурналістам Савіку Шустеру («Шустер LIVE», телеканал «Інтер»), Олександру Ткаченку (студія «1+1»), Андрію Куликову (IСTV) та Ларисі Губіній («5 канал»).


(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.