RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Реалізація нацпроектів сприятиме посиленню інвестиційної активності - Президент

Реалізація національних проектів, спрямованих на модернізацію та розвиток держави, сприятиме посиленню інвестиційної активності, переконаний Президент України Віктор Янукович.

«Держава своєю політикою та втіленням національних проектів закладає макростимули для розвитку та інвестиційної активності», - сказав Глава держави під час виступу на урочистому зібранні з нагоди Дня Незалежності.

Вдалим прикладом реалізації таких проектів Віктор Янукович назвав успішний досвід проведення Євро-2012, який підтвердив необхідність модернізації усієї національної інфраструктури. «Будівництво і реконструкція автомагістралей, залізниць, морських та річкових портів, аеропортів залишається пріоритетом державної політики», - підкреслив Віктор Янукович.

Президент зазначив, що підґрунтям для таких довгострокових капіталовкладень є стабільна національна валюта. «Це гарантує справедливий рівень винагороди за працю», - сказав він.

Глава держави також нагадав, що нині реалізовуються заходи, спрямовані на зміцнення «енергетичного суверенітету». Це диверсифікація джерел постачання енергоносіїв, впровадження енергозберігаючих технологій, нарощування частки нетрадиційних та альтернативних паливних ресурсів.

Не менш важливими, на переконання Віктора Януковича, є нова політика стимулювання зайнятості та сприятливі умови для впровадження високих технологій, які, у свою чергу, поступово відкривають шлях до успіху для сміливих, освічених молодих українців.

«Національні системи охорони здоров’я, соціального захисту, освіти та культури адаптуються до вимог європейських стандартів якості послуг, адресності та раціонального використання коштів», - зазначив Президент.


(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.