RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Усі тепломережі повинні бути у належному стані для своєчасного старту опалювального сезону – Глава держави

Усі тепломережі повинні бути приведені у належний стан для своєчасного старту опалювального сезону та безперебійної подачі тепла. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час зустрічі в Криму з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Едуардом Ставицьким.

«Таке доручення я отримав, над цим ми працюємо. Хочу запевнити в тому, що все, як і в попередні роки, відбудеться за планом», - сказав Е.Ставицький.

«Ніяких зривів не буде й опалювальний сезон розпочнемо своєчасно. Газу в сховищах вистачає, турбуватися не потрібно», - додав він.

За його словами, під час зустрічі також обговорювалися питання активізації роботи енергетичної галузі у 2013-2014 роках, зокрема, йшлося про реалізацію проекту з будівництва другого агрегату Дністровської ГЕС.

«Це найпотужніший проект з гідроенергетики у Європі, після його здачі Дністровська ГЕС стане найпотужнішою електростанцією», - зазначив міністр. Він повідомив, що здача в експлуатацію другого агрегату запланована на грудень.

(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.