RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Залучення інвестицій сприятиме розвитку регіонів

Залучення інвестицій, як зовнішніх, так і внутрішніх, сприятиме розвитку регіонів, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Це будівництво різних інфраструктурних проектів, це модернізація різних підприємств. Головну роль у цих питаннях відіграє залучення інвестицій - як внутрішніх, так і зовнішніх. Без підняття рівня фінансування, інвестування різних галузей економіки, неможливо підняти рівень економіки і збільшити попит на нашу продукцію», - сказав Глава держави під час зустрічі з кандидатами на посади голів державних районних адміністрацій.

Говорячи про вирішення проблеми зростання споживчого попиту на внутрішньому ринку, Президент звернув увагу на виконання програми імпортозаміщення. «Ця програма, безумовно, буде працювати багато років. Вона має величезну перспективу і величезну значимість», - сказав Віктор Янукович.

Він нагадав, що у світі триває економічна криза, яка розпочалася у 2008 році. «Сьогодні наші великі торговельні партнери значно скоротили обсяги споживання різної продукції, в тому числі – української. А структура української економіки має 60% експорту», - зауважив Президент.

У цьому контексті Глава держави зазначив, що Україна приділяє значну увагу економізації зовнішньої політики. «Економізація зовнішньої політики - це перебудова роботи нашого дипломатичного корпусу, торгово-економічних представництв, це реформування роботи Торгово-промислової палати», - сказав Віктор Янукович.

(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.