RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Україна повинна поступово наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів

Україна повинна поступово наближатися до впровадження європейських соціальних стандартів, європейського рівня життя. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

Глава держави назвав завданням влади підвищення заробітних плат і соціальних виплат до середньоєвропейського рівня. «Ми поступово йдемо убік європейських соціальних стандартів», - підкреслив Президент. «Це цілком природно, що ми будемо щорічно і індексацію робити, і планувати зростання соціальних стандартів», - сказав Віктор Янукович.

Глава держави нагадав, що в Україні з 2010 року зростає рівень реальної заробітної плати, пенсій і соціальних виплат.

«Незважаючи на економічну кризу в світі, в нас зростає щорічно реальна заробітна плата. Вона зростає з 2010 року не менше 10%»,- підкреслив Віктор Янукович. Він зазначив, що пенсії та соціальні виплати також зростають щорічно приблизно на 10%. Минулого року, підкреслив Президент, ці виплати збільшились на 14%.

Президент України Віктор Янукович закликає представників влади не бути байдужими до проблем людей.

«Ви не повинні бути байдужими до людей і завжди прислухатись, завжди йти назустріч. Не чекати, коли люди почнуть кричати, а своєчасно приходити і допомагати», - сказав Глава держави під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

На переконання Віктора Януковича, особливої підтримки потребують малозабезпечені верстви населення.

«Це наша з вами цілодобова робота - від великих проблем, державних, до яких ви будете мати відношення, до маленьких проблем однієї людини», - наголосив Президент.

(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.