RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Забезпечення належної якості життя людей - одне з найважливіших завдань влади

Забезпечення належної якості життя людей є одним з основних пріоритетів діяльності влади. Про це Президент України Віктор Янукович сказав, спілкуючись з громадянами перед початком засідання Ради регіонів у Луганську.

«Все, що пов’язано з життям людей, безпекою, покращенням якості життя - це наша робота. На першому місці - це здоров’я людини», - підкреслив Президент.

Він додав, що питання забезпечення гідного рівня життя людей є першочерговим для влади. За словами Віктора Януковича, це може стати основою для зростання економіки, і як наслідок, створення належних соціальних умов, підвищення заробітної плати тощо.

Під час спілкування Глава держави звернув особливу увагу на необхідність вирішення проблеми аварійності на шахтах. Президент нагадав, що з 2002 року розпочалося впровадження комплексної автоматизованої системи управління роботою шахт для підвищення безпеки.

За словами Глави держави, з приблизно 160 працюючих українських шахт до системи комплексної безпеки підприємств вугільної галузі вже підключено близько 30. «Ця робота продовжується. У цьому році є бюджетне фінансування. Будемо прискорювати цю роботу», - сказав Президент.

Він зазначив, що підключення шахти до такої системи коштує близько 20 мільйонів гривень, але життя людей, за словами Глави держави, коштує набагато дорожче.

Віктор Янукович підкреслив, що для активізації цієї роботи необхідна відповідна законодавча база.

(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.