RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Рішення шостого засідання Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства

1. Про План заходів щодо розвитку системи місцевої демократії в межах співпраці Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства з Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Доповідає:

СТАВНІЙЧУК М.І. – Радник Президента України – Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України, Голова Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства.

Співдоповідач:

ОРЛОВСЬКИЙ О.С. – директор Програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

РІШЕННЯ:

1) Схвалити План заходів щодо розвитку системи місцевої демократії в межах співпраці Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства з Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

2) Звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування з пропозицією підтримати План заходів щодо розвитку системи місцевої демократії та вжити заходів з його реалізації.

2. Щодо стану виконання статті 2 Указу Президента України «Про стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» від 24 березня 2012 року № 212.

Доповідає:

ЄМЕЛЬЯНОВА І.І. – перший заступник Міністра юстиції України.

РІШЕННЯ:

1) Інформацію першого заступника Міністра юстиції України Ємельянової І.І. взяти до відома. Заходи, згідно статті 2 Указу Президента України від 24 березня 2012 року №212 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації», виконані Кабінет Міністрів України частково, а також невиконані заходи запропоновано включити до проекту Указу Президента України «Про план заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

2) Рекомендувати Голові Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства Ставнійчук М.І. ініціювати у встановленому порядку питання зняття з контролю виконання статті 2 Указу Президента України від 24 березня 2012 року №212 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації» з відповідними застереженнями щодо виконаних частково, а також не виконаних заходів, які передбачається включити до проекту Указу Президента України «Про план заходів щодо реалізації у 2013 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

3. Щодо плану діяльності робочої групи з питань відкритості органів державної влади та залучення громадськості до формування політики і громадянської освіти в контексті виконання рекомендацій Ради Європи в сфері розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Доповідає:

МУДРАК Л.М. – заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

РІШЕННЯ:

1) Інформацію Мудрак Л.М. взяти до відома.

2) Направити матеріали на розгляд робочої групи з питань відкритості органів державної влади та залучення громадськості до формування політики і громадянської освіти Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, з метою підготовки пропозицій законодавчого та іншого нормативно-правового характеру у сфері розвитку інформаційного суспільства.

4. Щодо проекту Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» (реєстр. №2012а).

Доповідає:

ТАРАН В.В. – директор Центру політичних студій та аналітики.

РІШЕННЯ:

1) Інформацію Тарана В.В. взяти до відома.

2) Направити проект Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» (реєстр. №2012а) на розгляд робочої групи  з питань місцевої демократії та самоорганізації населення Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, з метою підготовки питання щодо його аналізу та напрацювання відповідних пропозицій на засідання Координаційної ради.

Голова Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства М.Ставнійчук


(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.