RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Уповноважений Президента України з прав дитини звернувся до голів обласних державних адміністрацій у День захисту прав дітей

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко звернувся до голів обласних державних адміністрацій у День захисту прав дітей:

«1 червня Україна святкує День захисту дітей.

Захист прав дитини Президентом України визнано стратегічним напрямком діяльності. У тісній співпраці нам вдалося досягти певних успіхів у царині захисту материнства і дитинства. Все більше дітей отримують батьківську опіку в сімейних формах виховання, практично подолано дитячу безпритульність, поліпшується досяжність та якість соціальних послуг для сім’ї та дітей, розвивається позашкільна освіта, формується правозахисна філософія роботи правоохоронних органів у ставленні до дитини.

Нашому суспільству ще треба багато зробити, аби усвідомити, що від народження дитина має право на повагу, на гідне ставлення до наймолодших громадян України. Діти не тільки майбутнє, діти - сьогодення України.

Президент України Віктор Янукович визначає критерієм оцінки діяльності органів влади становище дитини: її безпека, захищеність, здоров’я, благополуччя, освіченість. На часі вирішення питань щодо розвитку інклюзивної освіти, поліпшення медичної і соціальної допомоги хворим дітям, удосконалення процедур захисту дитини, яка перебуває у конфлікті із законом, соціальної підтримки виховної спроможності сім’ї та відповідального батьківства.

Практика свідчить, що для кожної дитини держава - це, перш за все, та посадова особа, яка уповноважена вирішити її проблеми. Захист прав дитини, як професія, вимагає високої правової культури, компетентності, педагогічної мудрості, людяності. Під вашим керівництвом працює багато відданих ідеї захисту прав дитини, професійних державних службовців, для яких вирішення проблем дитини є першорядним.

Висловлюю подяку вам і вашим колегам, тим, хто щоденною працею захищає права дитини. Переконаний, що у спільній роботі ми збудуємо державу, яка вміє розуміти своїх дітей і належно їх захищати».

(Офіційне представництво Президента України)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.